Kontakta oss

Kontakta den du vill nå genom att skicka eller ringa direkt till din Krogdirektkontakt. Det går också bra att skicka in dina uppgifter i formuläret här nedan till höger så tar vi hand om meddelandet så snart vi kan.
Våra normala kontorstider är måndag till torsdag 9:00 – 16:00 och fredagar 9:00 – 15:00.

Krogdirekt AB
Jägarvallsvägen 3A
584 22 Linköping
hej@krogdirekt.com
013-24 48 90

Kontaktuppgifter

Homan Karimi, Göteborg, Kungsbacka, Borås
0736-57 69 97
homan,karimi@krogdirekt.com
Lacky Tsompanidis, Kungsbacka, Borås, Göteborg
072-290 87 27
lacky@krogdirekt.com
Göran Holter, Skåne
070-366 88 16
goran.holter@krogdirekt.com
Lars Andersson, Hälsingland, Gästrikland, Stockholm
076-853 30 20
lars.andersson@krogdirekt.com
Johakim Philipson, Stockholm
072-312 22 85
johakim.philipson@krogdirekt.com
Stefano Basagni, Stockholm
070-755 01 25
stefano.basagni@krogdirekt.com
Mario Macri, Västerås, Stockholm
070-841 37 08
mario.macri@krogdirekt.com
Yusuf Yildiz, Östergötland
070-956 53 56
y.yildiz@krogdirekt.com